"Нехай ваші кіношні вбрання зміняться на жалобні": Одіозний екс-спікер РПЦ прокляв росіян через фільм "Матильда"

Всеволод Чаплін додав, що всі, хто допустив вихід фільму, "негідні життя", і закликав на них "кару божу".
Всеволод Чаплін. Фото: "Вести".

Вихід у прокат фільму Олексія Учителя "Матильда" є "всеросійським блюзнірством", за яке буде проклято всіх, хто зняв, просунув чи просто подивився фільм, заявив екс-спікер РПЦ, протоієрей Всеволод Чаплін. Відеозвернення він опублікував на своєму каналі в YouTube, передають Патріоти України.

"Прокляття боже нехай впаде на всіх, хто схвалив його поширення у країні. Прокляття боже нехай впаде на всіх нас, на весь наш народ, який цього блюзнірства не зупинив. Нехай ваш нахабний і самовдоволений сміх зміниться на гіркі сльози. Нехай ваші кіношні вбрання зміняться на жалобу", – заявив він.

Чаплін додав, що всі, хто допустив вихід фільму, "негідні життя", і закликав на них "кару божу". Водночас екс-спікер РПЦ додав, що шлях покаяння відкрито, але "він буде важким".

Фільм "Матильда" про стосунки цесаревича Миколи з балериною Матильдою Кшесінською спричинив великий резонанс у РФ. У липні 2017 року Чаплін закликав заборонити фільм "Матильда", оскільки він є актом "ритуального царевбивства", після якого в росіян не залишиться шансу вижити в новій світовій війні.

Депутат Держдуми Наталія Поклонська скаржилася на картину в Генеральну прокуратуру РФ. У країні почалися масові протести православних організацій проти виходу фільму. Генпрокуратура РФ не знайшла екстремізму та образи почуттів вірян у картині.

У день прем'єри в Санкт-Петербурзі 23 жовтня 15 противників фільму прийшли під кінотеатр із портретами та іконами Миколи II. У Москві 24 жовтня затримали сімох осіб. Прокатник фільму, генеральний директор кінокомпанії "Каро Премьер" Олексій Рязанцев заявив, що скандал не завдав істотних збитків прокату картини в РФ.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...