"Нех…й шастать": У окупованій Горлівці маніяк жорстоко вбиває російських бойовиків

Нещодавно маніяк «відправив до прабатьків» близько десяти представників донецького "ополчення".

Окупована Горлівка. Фото: infokava.com.

У Горлівці з'явився маніяк, який жорстоко вбиває російських окупантів-терористів та бойовиків. Про це йдеться в соцмережі на сторінці товариства «Фронт визволення Донбасу и Луганщини», передають Патріоти України.

На рахунку горлівського маніяка, про якого нещодавно повідомляли донецькі партизани, з'явилися нові жертви. Тепер маніяк «відправив до прабатьків» близько десяти представників донецького "ополчення".

“По ходу, горловский маньяк, явно разбушевался. Снова привезли около десятка обизян и все с пулевыми в спину, а мы ведь предупреждали #Ходитеиоглядывайтесь. Ибо #Нех…й шастать по НАШЕМУ городу”, – написали партизани.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан