"Немає грошей - немає тебе": Старші школярки вимагали гроші у шестикласниці

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень.

У дівчинки в школі вимагали гроші. Ілюстрація: соцмережі.

У Мелітополі старшокласниці вимагали щодня віддавати їм по десять гривень. Про це з посиланням на батьків постраждалої дівчини повідомляють "Місцеві вісти", передають Патріоти України.

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень. В іншому випадку обіцяли вбити дівчинку та її сім'ю. На прохання відчепитися жертві говорили: "Немає грошей - немає тебе". Минулої неділі, 3 грудня, з 21:00 до 22:30 юні здирники телефонували дівчинці з такими повідомленнями кожні дві хвилини. Після цього у ситуацію втрутилися батьки шестикласниці - написали заяву до поліції.

Правоохоронці підтвердили, що наразі займаються перевіркою викладених батьками фактів. Відомо, що групу здирників організувала восьмикласниця. І жертва, і кривдники - учні однієї мелітопольської школи.

Хіти тижня. "Дичь и маразм!": На що перетворилося хвалене дітище "регіоналів" під окупованим Донецьком, - Казанський (фото)

субота, 16 грудень 2017, 4:00

У 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар". "До постройки "Господаря" оптовая торговля велась на грязных, неблагоустроенных рынках, стихийно возникших еще в 1990-х. В основном – в Горловке...

"Словаки здатні зробити суп із чобота і буде смачно": Як живеться українці в самому серці Європи

субота, 16 грудень 2017, 0:30

Словаччина, як будь-яка інша слов'янська країна, зручна через легкість вивчення мови, близькість до України і схожість менталітету її жителів із нашим. Людмила Масляєва вже три роки живе в Братиславі. Через вигідне географічне розташування це дозволяє ...