"Немає грошей - немає тебе": Старші школярки вимагали гроші у шестикласниці

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень.

У дівчинки в школі вимагали гроші. Ілюстрація: соцмережі.

У Мелітополі старшокласниці вимагали щодня віддавати їм по десять гривень. Про це з посиланням на батьків постраждалої дівчини повідомляють "Місцеві вісти", передають Патріоти України.

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень. В іншому випадку обіцяли вбити дівчинку та її сім'ю. На прохання відчепитися жертві говорили: "Немає грошей - немає тебе". Минулої неділі, 3 грудня, з 21:00 до 22:30 юні здирники телефонували дівчинці з такими повідомленнями кожні дві хвилини. Після цього у ситуацію втрутилися батьки шестикласниці - написали заяву до поліції.

Правоохоронці підтвердили, що наразі займаються перевіркою викладених батьками фактів. Відомо, що групу здирників організувала восьмикласниця. І жертва, і кривдники - учні однієї мелітопольської школи.

Погнали на убій відбивати втрачене: У жорстокому бою під Голівкою українці змусили тікати штурмовий загін окупантів

понеділок, 21 травень 2018, 19:42

​На жаль, українські герої також зазнали невиправних втрат. Російсько-терористичні війська 21 травня, вранці зробили чергову самовбивчу спробу штурму зайнятих недавно українськими бійцями позицій в передмісті Горлівки - селищі Південному, зазначають Па...

Нікого не слухати та робити своє: Як Ізраїль таємно став ядерною державою

понеділок, 21 травень 2018, 19:14

Спогади з автобіографії колишнього прем'єра та президента країни Шимона Переса. Батько ядерного щита Ізраїлю розповів, як вдалося його побудувати. Патріоти України пропонують до Вашої уваги ексклюзивний препринт з посмертної автобіографії Шимона Переса...