"Немає грошей - немає тебе": Старші школярки вимагали гроші у шестикласниці

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень.

У дівчинки в школі вимагали гроші. Ілюстрація: соцмережі.

У Мелітополі старшокласниці вимагали щодня віддавати їм по десять гривень. Про це з посиланням на батьків постраждалої дівчини повідомляють "Місцеві вісти", передають Патріоти України.

Дівчата тероризували шестикласницю повідомленнями з вимогою щодня віддавати їм по десять гривень. В іншому випадку обіцяли вбити дівчинку та її сім'ю. На прохання відчепитися жертві говорили: "Немає грошей - немає тебе". Минулої неділі, 3 грудня, з 21:00 до 22:30 юні здирники телефонували дівчинці з такими повідомленнями кожні дві хвилини. Після цього у ситуацію втрутилися батьки шестикласниці - написали заяву до поліції.

Правоохоронці підтвердили, що наразі займаються перевіркою викладених батьками фактів. Відомо, що групу здирників організувала восьмикласниця. І жертва, і кривдники - учні однієї мелітопольської школи.

Хіти тижня. Відомий астропсихолог розповіла про двійників російського президента

неділя, 19 серпень 2018, 1:00

Астролог проаналізувала фото та відео з заходів, на яких був присутній Путін, і зазначила, що вони доводять факт наявності двійників у президента РФ, так як вони мають помітні зовнішні відмінності. "Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по ...

Хіти тижня. Топтав український прапор: Ліквідовано "Діда Макара" з Горлівки (фото)

субота, 18 серпень 2018, 22:00

Дані про бойовика також є в базі сайту "Миротворець". У зоні ООС на Донбасі під час бойових дій був ліквідований бойовик Макар Володимир Анатолійович, відомий на прізвисько "Дід Макар". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці...