Нещасна жертва "цивілізації": Чорний дельфін проковтнув 80 пластикових пакетів і помер (фото)

Тварину знудило п’ятьма пакетами, поки фахівці-зоологи намагалися її врятувати.

Усі спроби врятувати дельфіна виявилися марними. Фото: соцмережі.

На півдні Таїланду помер чорний дельфін, який проковтнув 80 пластикових пакетів, передають Патріоти України.

Його знудило п’ятьма пакетами, поки фахівці-зоологи намагалися його врятувати. Пакети загальною вагою вісім кілограмів застрягли у тварини в шлунку і в горлі і не давали йому ковтати і перетравлювати їжу.

Невеликий чорний дельфін (інші його назви – кит-пілот, круглоголовий кит або гринда) був знайдений у понеділок в каналі На-Тап. Екологи спробували підтримувати тварину на плаву за допомогою човнів і встановили над ним тент для захисту від палючих променів сонця. Дельфіна намагалися врятувати протягом декількох днів, але в п’ятницю вдень він помер. Через проковтнуті пакети дельфін не міг вижити, оскільки вже не був здатний їсти.

Гринди або чорні дельфіни можуть досягати в довжину більш восьми метрів і важити до трьох тонн. Вони відрізняються доброзичливим характером та живуть у зграях, пересуваючись на великі відстані.

Влада Таїланду в травні оголосила про намір ввести додатковий податок на пластикові пакети. Ця країна є великим споживачем подібної продукції, і вважається, що вона щорічно призводить до загибелі сотень морських тварин.


Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих