Нещасна жертва "цивілізації": Чорний дельфін проковтнув 80 пластикових пакетів і помер (фото)

Тварину знудило п’ятьма пакетами, поки фахівці-зоологи намагалися її врятувати.

Усі спроби врятувати дельфіна виявилися марними. Фото: соцмережі.

На півдні Таїланду помер чорний дельфін, який проковтнув 80 пластикових пакетів, передають Патріоти України.

Його знудило п’ятьма пакетами, поки фахівці-зоологи намагалися його врятувати. Пакети загальною вагою вісім кілограмів застрягли у тварини в шлунку і в горлі і не давали йому ковтати і перетравлювати їжу.

Невеликий чорний дельфін (інші його назви – кит-пілот, круглоголовий кит або гринда) був знайдений у понеділок в каналі На-Тап. Екологи спробували підтримувати тварину на плаву за допомогою човнів і встановили над ним тент для захисту від палючих променів сонця. Дельфіна намагалися врятувати протягом декількох днів, але в п’ятницю вдень він помер. Через проковтнуті пакети дельфін не міг вижити, оскільки вже не був здатний їсти.

Гринди або чорні дельфіни можуть досягати в довжину більш восьми метрів і важити до трьох тонн. Вони відрізняються доброзичливим характером та живуть у зграях, пересуваючись на великі відстані.

Влада Таїланду в травні оголосила про намір ввести додатковий податок на пластикові пакети. Ця країна є великим споживачем подібної продукції, і вважається, що вона щорічно призводить до загибелі сотень морських тварин.


Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...