На минулому тижні натовські винищувачі, які здійснюють місію ППО країн Балтії, дев'ять разів піднімалися в повітря, щоб розпізнати і супроводити російські військові літаки, які летіли над Балтійським морем. Про це повідомляє видання Postimees з посиланням на Міноборони Естонії, інформують Патріоти України.
16 травня натовські винищувачі ідентифікували російські військові літаки "Іл-20" і "Ан-26", які летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем з Росії в Калінінградську область.
17 травня винищувачі піднімалися в повітря, щоб ідентифікувати і супроводити російський військовий борт "Іл-20" і два винищувачі "Су-27". "Іл-20" летів з материкової частини Росії в Калінінградську область за планом, а винищувачі "Су-27" летіли, щоб зустріти "Іл-20", і повернулися в Калінінградську область.
18 травня натовських винищувачів довелося двічі підніматися в повітря через російськи борти. Перший раз вони супроводили "Іл-22", що летів з Калінінградської області в Росію, а також чотири винищувачі "Су-27", два з яких піднялися і здійснили посадку в Калінінградській області, а решта два - в Росії. Другий раз два винищувачі "Су-24" піднялися і сіли в Калінінградській області, але летіли в міжнародному повітряному просторі.
19 травня натовські винищувачі піднімалися тричі. Перший раз літак "Іл-20" летів в Калінінградській області, другий раз з Росії в Калінінградську область летіли "Іл-18" і "Ту-134", а третій раз летів "Іл-18" з Калінінградської області в Росію.
20 травня винищувачі НАТО ідентифікували російські літаки "Іл-20" і "Ан-26". "Іл-20" летів з Калінінградської області на материкову частину Росії, "Ан-26" летів з материкової частини Росії в Калінінград.
21 травня літаки ППО НАТО піднімалися в повітря, щоб розпізнати і супроводити російський військовий літак "Іл-38", який летів в міжнародному повітряному просторі з материкової частини Росії в Калінінградську область
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...