Невідома Україна: На Кіровоградщині веломандрівник виявив "загублений рай" (відео)

"Зелений туризм". Практично не розвинений в нашій країні, хоча стільки говоримо про те, що Україна - найкрасивіше місце на планеті. Ось і докази.

Бандуровський розріз. Фото: panoramio.comЯк повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію інтернет-порталу Кременчук онлайн, відомий веломандрівник Євген Карабаза знайшов п'ять закинутих кар'єрів, які назвав "покинутим раєм". На велосипеді і з наметом в рюкзаку Євген об'їхав кар'єри, розташовані біля Олександрії: Костянтинівський, Протопопівський, Срібний, Бандуровський і Морозівський і зняв красиві куточки природи на відео.

Користувачі соціальних мереж висловили захоплення побаченим. Сам Євген Карабаза так прокоментував свою подорож:

"У подібній місцевості мене приваблює її самобутність. У таких місцях завжди мало людей, і, не дивлячись на те що кар'єри вже давно недіючі і затоплені ґрунтовими водами, а в деяких місцях під охороною до сих пір стоять старі залізні динозаври, які нагадують про минулій промисловості, ці місця шалено красиві. Можливо, саме в цьому і полягає їх приваблива сила - природа створює красу навіть на тому місці, де працювали машини..."

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...