Невипадкова випадковість: відомство Шокіна перерахувало мільйони гривень банку екс-міністра Януковича напередодні банкрутства фінустанови

Слідчий ГПУ Дмитро Лодочников, який підписав постанову про перерахування коштів, вже був фігурантом журналістських розслідувань.

Олександр Клименко. Фото: 0432.in.

Генпрокуратура України виплатила майже 13,92 млн грн. збанкрутілому "Грін Банку", який був підконтрольний міністру доходів та зборів часів Януковича Олександру Клименку. Дані порталу публічних фінансів E-data свідчать, що ГПУ перевела гроші банку 29 грудня 2015 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на Наші гроші.

Підставою для цього була постанова старшого слідчого Генпрокуратури Дмитра Лодочникова. ГПУ розслідує кримінальне провадження щодо зловживання владою та службовим становищем Клименком та іншими посадовцями Міністерства доходів і зборів, а також ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Слідство вважає, що "Грін Банк" "використовувався для конвертації безготівкових коштів "програмних" підприємств в готівку".

У липні 2014 року під час обшуку у приміщенні банку було вилучено гроші у сумі 14 784 850 гривень та $148 755, а також 750 000 гривень в аналогічних банківських упаковках банку "Експрес-Банк", які не були обліковані по касі "Грін Банку". "Можливо, саме ці кошти Генпрокуратура повернула "Грін Банку" напередодні нового року. Однак у реєстрі судових рішень відсутня ухвала, якою б дозволялось перерахування. Ніяких додаткових підстав для перерахування коштів у відкритий доступ Генпрокуратура не виклала", - повідомляють журналісти.

У "Грін Банку" ще з 25 вересня 2014 року введено тимчасову адміністрацію, зараз ця фінансова установа знаходиться у стадії ліквідації. Слідчий ГПУ Дмитро Лодочников, який підписав постанову про перерахування коштів, вже був фігурантом журналістських розслідувань. Його викрили у володінні позашляховиком Toyota Land Cruiser Prado вартістю понад $ 35 тис. При цьому у декларації про доходи за 2013 рік він вказав арплату 125 тис. грн., шість соток землі та авто "Ніссан жук" 2012 року випуску. А його дружина Юлія Луньова тоді заробила 109 тис грн. та володіла "Ніссан X-trail" 2008 року випуску.
Лодочников опікувався слідством стосовно "Грін банку" з 2014 року – він підписував листи, які ГПУ надсилала адвокатові Олександра Клименка.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"