"Незносне цькування": Голова фракції БПП поскаржився на наслідки е-декларування

Ігор Гринів у своїй декларації вказав чотири земельні ділянки, автомобілі, старовинні ікони і 210 тис. доларів готівки.

Ігор Гринів. Фото: day.kyiv.ua.

Глава фракції заявив, що готовий бути повністю прозорим, якби декларації "нормально" освітлювались.
Народні депутати тримають гроші в готівці, згідно із е-деклараціями, у зв’язку з тим, що не довіряють банківській системі. Про це заявив голова парламентської фракції БПП Ігор Гринів, відповідаючи на відповідне питання у кулуарах Ради, передають Патріоти України з посиланням на «УП».

"Мені задавали це питання, я думаю, що можна так вважати", - сказав він. Крім того Гринів також поскаржився на «травлю» у ході висвітлення електронних декларацій парламентарів. Така травля... Якби це виглядало нормально з прозорістю - я готовий бути повністю прозорий. Але якщо це травля - просто нецікаво", - додав він.

Нагадаємо, в Україні 30 жовтня о 00:00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Сам Гринів у своїй декларації вказав чотири земельні ділянки, автомобілі, старовинні ікони і 210 тис. доларів готівки. Згідно з декларацією, у депутата є готівкові кошти у розмірі 210 тис. доларів та кошти, розміщені на банківських рахунках, - 300 тис. грн ("Райффайзен Банк Аваль"). Його дружина має 30 тис. доларів готівкою.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.