Ніякої золотої осені: Природа провчила росіян снігом (фото)

Синоптики попереджають, що температура в Москві продовжить знижуватися.

У Москві вже випав сніг. Фото: соцмережі.

Погодні умови в Росії погіршуються, синоптики очікують морозів. Тим часом в ніч на 22 жовтня, яка стала найхолоднішою з початку осені в Москві і Московській області, в російській столиці випав перший сніг, передають Патріоти України.

Про похолодання заздалегідь попередили синоптики. Так, вночі температура повітря впала до 1 ° C тепла, а ближче до півночі в столиці РФ випав сніг. Вранці сніг швидко розтанув, однак це не завадило москвичам зробити десятки фотографій з першим снігом.

Синоптики попереджають, що температура в Москві продовжить знижуватися. Наступного тижня температура буде триматися в районі 0 ° C, вночі можливий мінус і короткочасні опади.

Тим часом вітчизняні синоптики розповіли, що заморозків в Україні в найближчий тиждень не буде. Лише 28 жовтня температура повітря складе 0 градусів, і до кінця місяця не опуститься нижче цього показника.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша