Ніхто не вижив: Під Москвою розбився Як-54

Літак зазнав аварії в районі 108 км Можайського шосе в полі, на відстані одного кілометра від населеного пункту Гірки.

Як-54 вважається надійною машиною. Фото: ЖЖ.

У Можайському районі Московської області (Росія) розбився приватний легкомоторний літак Як-54, загинули три особи. Про це повідомив голова правління Асоціації міжрегіональної громадської організації пілотів і власників повітряних суден Росії Володимир Тюрін, передають Патріоти України з посиланням на "Ехо Москви".

"Літак Як-54 - надзвичайно надійна машина ще радянських часів виробництва. І на цей момент жодних версій про причини катастрофи ми не маємо", - розповів він.

Повідомляється, що літак зазнав аварії в районі 108 км Можайського шосе в полі, на відстані одного кілометра від населеного пункту Гірки. Він належав приватній особі та базувався в Рузському районі. Зазначено, що після падіння літак загорівся, пожежу ліквідували.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...