Ніхто не вижив: Під Москвою розбився Як-54

Літак зазнав аварії в районі 108 км Можайського шосе в полі, на відстані одного кілометра від населеного пункту Гірки.

Як-54 вважається надійною машиною. Фото: ЖЖ.

У Можайському районі Московської області (Росія) розбився приватний легкомоторний літак Як-54, загинули три особи. Про це повідомив голова правління Асоціації міжрегіональної громадської організації пілотів і власників повітряних суден Росії Володимир Тюрін, передають Патріоти України з посиланням на "Ехо Москви".

"Літак Як-54 - надзвичайно надійна машина ще радянських часів виробництва. І на цей момент жодних версій про причини катастрофи ми не маємо", - розповів він.

Повідомляється, що літак зазнав аварії в районі 108 км Можайського шосе в полі, на відстані одного кілометра від населеного пункту Гірки. Він належав приватній особі та базувався в Рузському районі. Зазначено, що після падіння літак загорівся, пожежу ліквідували.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...