Російські війська знищували навіть транспорт з пораненими і мертвими українськими військовими під час подій Іловайської трагедії в серпні 2014 року. Про це розповів колишній боєць батальйону Нацгвардії "Донбас" Володимир Гунько з позивним "Кузьма", передають Патріоти України із посиланням на 24 канал.
"Котел почався з самого виходу з Іловайська - 28 серпня. Увечері приїхав наш командир роти. Сказав, що є наказ виходити. Десь о третій ранку ми прокинулися, почали формувати колони. Виїхали на поле, яке між багатопілля і Красносельськом. Метрів через 20 перед нашим БРДМом їхала "газелька", яка стала однією з перших машин, в яку потрапив ПТУР", - говорить "Кузьма".
За його словами, машину розірвало на шматки, так всі осколки, частини тіл з переднього сидіння вилетіли на праву сторону дороги. "Перед нами їхав КамАЗ з червоним хрестом на кабіні. Прапор білий з хрестом досить великий був. Здається, там везли поранених з 93-ї бригади і загиблих. У цей КамАЗ теж потрапив снаряд. Напевно, з танка, тому що була дуже велика сила і його буквально перевернуло на одну сторону, частини тіл повилітали на дорогу, хлопці повилітали", - розповідає військовий.
Колону української армії, яка їхала по центру поля, спокійно розстрілювали, з автоматів, з танків, як мішені в тирі, каже Гунько. "За цей час стільки людей загинуло! Тільки в нашій колоні - приблизно сто осіб. Коли в автомобіль потрапляє танк або ПТУР - залишаються лише понівечені шматки заліза і під ногами валяються шматки м'яса. Дивишся і не можеш зрозуміти - це одна людина колись була, або декілька. Такі моменти, мабуть, були найстрашніші", - зазначив він.
"Дуже важко бачити ці тіла, в яких не можеш навіть упізнати своїх друзів. І ще запах: крові і обгорілої шкіри - це те, що ніколи не забудеш. Як і те, як хлопці ходили по полю і по частинах збирали своїх друзів", - додав "Кузьма".
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...