Нове життя в стару броню: Завод імені Малишева представив модифікований танк (відео)

Сучасний український танк БМ Оплот призначений для ефективного бойового застосування днем, вночі, у складних географічних, кліматичних та погодних умовах.

Танк БМ Оплот. Скрін відео

На "Заводі імені Малишева" представили рекламне відео нової модифікації БМ Оплот. Відео викладено на каналі заводу на Youtube, передають Патріоти України.

Як відомо, сучасний український танк БМ Оплот призначений для ефективного бойового застосування днем, вночі, у складних географічних, кліматичних та погодних умовах, у тому числі при підвищених температурах навколишнього повітря та великій запиленості.

В результаті модифікації були впроваджені: потужний багатопаливний двигун, трансмісія з розширеним швидкісним діапазоном і комплексною системою управління рухом, автономний енергоагрегат для енергозабезпечення на стоянці, унікальний динамічний захист від тандемних кумулятивних та бронебійних підкаліберних боєприпасів, ефективна комплексна система виявлення та оптико-електронного придушення засобів наведення і прицілювання противника, сучасні прицільно-спостережний комплекс з тепловізором, цифровий балістичний обчислювач і система навігаційного забезпечення.

До речі, у танка є можливість враження цілей ракетами на відстані до 5 км, не входячи в зону ураження.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...