Новорічний ажіотаж: У київських банкоматах зникла готівка

За даними очевидців, вранці 28 грудня у банкоматах на Академмістечку були відсутні гроші.
Багато банкоматів тимчасово виявилися без готівки. Ілюстрація: соцмережі.

У Києві в роботі банкоматів державних ПриватБанку, Ощадбанку та Укрексімбанку відбулися збої. Про це повідомляє "Країна", передають Патріоти України.

За даними очевидців, вранці 28 грудня у банкоматах на Академмістечку були відсутні гроші. Також 27 грудня важко було зняти кошти в центрі Києва - на вулицях Саксаганського, Льва Толстого і Леонтовича.

Крім того, порожніми були банкомати в районі метро "Чернігівська". При цьому в прес-службі ПриватБанку прокоментували, що це може бути пов'язано з новорічним ажіотажем.

"Це, як правило, пов'язано зі зняттям зарплат. Якщо в географії банкомату багато зарплатних карт, у пік виплат йде зняття. Стандартний графік інкасації враховує ці піки. Але в передноворічний період люди можуть знімати більше, ніж планувалося", - пояснив глава прес- служби Олег Сєрга.

За його словами, в банку вносять зміни в графік інкасації, якщо починаються проблеми в тому чи іншому банкоматі. "Намагаємося все підвозити, щоб лихоманки не було", - запевнив Сєрга.

Непрофесіоналізм або інформаційний вкид - про заяви групи Інформаційний спротив про скорочення обсягів фінансування ОРДЛО з боку РФ

понеділок, 25 травень 2020, 22:03

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних, плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. Днями ...

Київ не володіє інформацією про ситуацію в ОРДЛО. Реінтеграція може вдарити по економіці України

неділя, 24 травень 2020, 13:51

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез