"Новороссия", Россия и Украина всегда были в хороших отношениях": У Москві розказали, чи хочуть примирення з Україною (відео)

Багато з опитаних відзначили, що хочуть миру в усьому світі, інші ж запевнили, що примирення хочуть тому, що "Новоросія", Україна і Росія завжди були разом.

Чи можуть росіяни бути "братнім народом"? Ілюстрація: racurs.ua.

Більшість москвичів і гостей російської столиці хочуть примирення з Україною. Про це повідомляє Радіо Свобода, журналісти якого провели опитування в Москві, передають Патріоти України.

Багато з опитаних відзначили, що хочуть миру в усьому світі, інші ж запевнили, що примирення хочуть тому, що "Новоросія", Україна і Росія завжди були разом. "Новоросія", Росія і Україна завжди були в добрих стосунках. І князь Володимир своїх синів хрестив на Хрещатику", - заявила росіянка.

Знайшлися, правда, і ті, хто вважає, що примирення Росії та України можливе лише тоді, коли будуть ліквідовані "ЛНР" і "ДНР". "Тільки якщо Донбас і Луганськ будуть вільні у своєму виборі. Тільки тоді можна шукати компроміс", - зазначив один чоловік.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...