Ну ніяк без "х*хлів": Російські зброярі знову засмутили Путіна новинами про його новітню "найпотужнішу в світі ракету"

Випробування ракети "Сармат" повинні були початися ще в 2016 році, проте термін кілька разів переносився, спочатку на березень, потім на червень 2017 року. І тепер вони знову скасовані.

Балістична ракета "Сармат". Ілюстрація:News Front

Росія в черговий раз відклала випробування ракети "Сармат", призначеної для заміни найпотужнішою в світі ракети 15А18 комплексу Р-36М2 "Воєвода" (індекс НАТО SS-18 mod. 5/6 Satan). Як пише Коммерсант з посиланням на власні джерела, перенесення термінів викликане необхідністю провести додаткові випробування нової ракети на стендах Красноярського машинобудівного заводу, передають Патріоти України.

Очікується, що розгортання нової ракети почнеться в 2019-2020 роках. Випробування ракети "Сармат" повинні були початися ще в 2016 році, проте термін кілька разів переносився, спочатку на березень, потім на червень 2017 року.

Як зазначає видання, чергове перенесення викликане несправностями в ракеті.

До кінця року Красноярський машинобудівний завод повинен зібрати три зразка "Сармата" з габаритним макетом замість штатної головної частини. Випробування ракети, включаючи заліковий пуск, за вихідними планами, повинні бути завершені до 2020 року.

Балістична ракета "Сармат" розробляється в Росії з початку 2010-х років. Вона повинна замінити в складі РВСП комплексу "Воєвода", які знімаються з озброєння після закінчення призначеного терміну служби МБР, що будувалися заводом "Південмаш" в Дніпрі в кінці 1980-х - на початку 1990-х років.

Нові ракети повинні бути розгорнуті в складі двох з'єднань РВСП: 13-ї ракетної Оренбурзької Червонопрапорної дивізії (Оренбурзька область, місто Ясний, селище Ясний) і 62-ї Ужурської Червонопрапорної дивізії імені 60-річчя СРСР (Красноярський край, селище Ужур-4).

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...