"Ну, вы там держитесь": Російський теплохід, на якому зганьбився Медведєв, не повернувся з Ялти

Окупанти заявили, що винними в ганебному інциденті стали "великі хвилі".

Фото:Ruinformer

З новим російським теплоходом "Комета", на якому прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв визнав Крим Україною, трапилася неприємність. Про проблеми з "Кометою" розповів сепаратистський telegram-канал "Кримський канал", передають Патріоти України.

Російське судно "нового покоління ""Комета 120М" вийшло вперше у рейс в анексованому Криму 1 серпня нинішнього року. З Сімферополя воно вирушило в Ялту, однак повернутися назад не змогло. Окупанти вже знайшли винного в ганебному інциденті. За їх даними, "суперкорабль" РФ не зміг впоратися з великими хвилями.

Варто відзначити, що саме з цим кораблем в Криму голосно зганьбився Медведєв. У минулий понеділок, 30 липня, він був присутній на відкритті "Комети", про що поспішили розповісти російські пропагандисти. Вони навіть поділилися його фото з Instagram, не звернувши увагу, що геотег позначив місце розташування прем'єр-міністра як "Севастополь, Україна".

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...