Обіцяють безкоштовно лікувати: Журналісти назвали країну, у яку планує "тікати" Насіров

Журналісти отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там Насірова готові лікувати за рахунок американського бюджету.

Насіров знову готує ковдру? Ілюстрація: УНІАН.

Відсторонений очільник Фіскальної служби Роман Насіров просив у Національного антикорупційного бюро відпустити його на лікування до США. Про це з посиланням на власну джерела повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Зокрема видання зазначає, що адвокати просили детективів повернути закордонний паспорт Насірова. Таке прохання вони обґрунтовували документами, які підтверджують нагальну необхідність виїзду на лікування до США.

Видання твердить, що журналісти отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там Насірова готові лікувати за рахунок американського бюджету. "Лікування фінансується з бюджету Департаменту охорони здоров'я США. Клініка хотіла б щорічно оглядати пацієнта з метою контролю за його станом протягом найближчих 5 років. Участь в дослідженні для пацієнта безкоштовно", – мовиться у документі. Офіційних коментарів щодо цих фактів ані від НАБУ, ані від Насірова видання не надає.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...