Обіцяють безкоштовно лікувати: Журналісти назвали країну, у яку планує "тікати" Насіров

Журналісти отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там Насірова готові лікувати за рахунок американського бюджету.

Насіров знову готує ковдру? Ілюстрація: УНІАН.

Відсторонений очільник Фіскальної служби Роман Насіров просив у Національного антикорупційного бюро відпустити його на лікування до США. Про це з посиланням на власну джерела повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Зокрема видання зазначає, що адвокати просили детективів повернути закордонний паспорт Насірова. Таке прохання вони обґрунтовували документами, які підтверджують нагальну необхідність виїзду на лікування до США.

Видання твердить, що журналісти отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там Насірова готові лікувати за рахунок американського бюджету. "Лікування фінансується з бюджету Департаменту охорони здоров'я США. Клініка хотіла б щорічно оглядати пацієнта з метою контролю за його станом протягом найближчих 5 років. Участь в дослідженні для пацієнта безкоштовно", – мовиться у документі. Офіційних коментарів щодо цих фактів ані від НАБУ, ані від Насірова видання не надає.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.