Обіцянка-цяцянка: В анексованому Криму окупанти анонсували зниження цін на відпочинок

​За словами так званого "міністра курортів і туризму", зростання цін на півострові не буде.

У Криму. Ілюстрація:Кореспондент

В окупованому Криму в курортному сезоні 2018 року очікується зниження цін на відпочинок. Про це повідомив "міністр курортів і туризму" республіки Вадим Волченко, передають Патріоти України з посиланням на РИА Новости.

"У цьому курортному сезоні слід чекати зниження вартості відпочинку. Зростання цін не буде сто відсотків, а от зниження можливо. Ми активно працюємо над програмами, щоб це зниження забезпечити, і ринок чує нас", - сказав Волченко.

"Міністр" підкреслив, що з продуктами харчування в місцях відпочинку туристів проблем бути не повинно. "Вони готові закрити всі групи товарів. Це дозволить з'єднати між собою фермерів-виробників, які готові в тому числі взяти на себе логістичні витрати, і бази розміщення, санаторії, готелі, пансіонати. Поставки будуть вестися безпосередньо, без посередників, а в подальшому будуть створені логістичні центри. Це конкретний крок на здешевлення вартості відпочинку", - сказав Волченко.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...