"Обращались как с бандитами, террористами": У мережі поглузували з поїздки кримчан на зустріч з Путіним

"Ходоки" з Севастополя поскаржилися, як їх не пускали до кремлівського "царя".

Путін. ілюстрація:Bigmir.net

У мережі з'явилася розповідь співробітників СРЗ "Південний Севастополь" про поїздку на зустріч до президента Росії Володимира Путіна в Москву, щоб поскаржитися на життя на окупованому півострові. Розповідь була опублікована на сайті primechaniya.ru, передають Патріоти України.

За словами свідків, автобус з людьми з Севастополя 3 рази зупиняла поліція нібито для перевірки документів, яка з невідомих причин затягувалася на довгий час. Пізніше автобус відпускали, а потім знову зупиняли. На в'їзді в аеропорт Сімферополя поліція заборонила людям проїхати далі.

Після такого ставлення поліції, люди почали побоюватися за свою безпеку.

"Один з нас взяв внучку чотирирічну, щоб вона столицю подивилася. А до нас так поставилися, ніби ми терористи або злочинці. Ну які ми злочинці? Ми до президента їдемо!" - розповідають працівники підприємства.

У підсумку квитки працівників на літак до Москви "згоріли". Але їм вдалося взяти нові в касі. У Москві людей все ж прийняли в адміністрації президента, але на зустріч з Путіним не пустили.

У мережі дана історія викликала тільки глузування.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.