Образились за російські фільми: У Путіна Україну назвали Третім рейхом

Спікер Держдуми РФ заявив, що українці скоро почнуть спалювати книжки.

Сергій Наришкін. Фото: www.expres.ua.

Спікер російської Держдуми Сергій Наришкін, коментуючи заборону російських фільмів в Україні, порівняв її з Третім рейхом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

"Мабуть, варто дочекатися, коли на площах столиці України і в інших містах почнуть спалювати заборонені книги, і тоді буде повна подібність з Третім рейхом", - сказав Наришкін журналістам. Про те, що президент України Петро Порошенко підписав закон про заборону трансляції фільмів, вироблених на території держави-агресора з початку 2014 року, повідомляється на сайті Верховної Ради.

"20.04.2016 Повернуто з підписом від президента", - йдеться в розділі "Дати та стан проходження" прийнятого парламентом 29 березня закону "Про внесення змін до закону України" Про кінематографію "(щодо фільмів держави-агресора)".

Разом з тим відповідної інформації на сайті президента поки немає. Даним законом парламентарії розповсюдили заборону трансляції фільмів, вироблених фізичними, юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди, на фільми, вироблені після 1 січня 2014 року і / або вперше оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...