Як тепер на життя мешканців окупованого Донецька вплине смерть терориста Мотороли, навіть уявити не можна, тільки гадати. Місто завмерло в очікуванні і тривозі, передають Патріоти України із посиланням на Диалог.
Вбивство Павлова - найбільш обговорювана тема. Зовні в Донецьку нічого не змінилося, навіть немає тих обіцяних посилених патрулів, які погрожував виставити по вулицях ватажок "ДНР". Щоправда, стали більше перевіряти документи, причому терористи можуть влаштувати показушну перевірку де завгодно: в магазині, на вулиці, у дворах будинків. Пенсіонерка Галина Федорівна розповідає, що купила квиток в Дніпро і буде їхати з Донецька.
"Поїду до сина, не можу спілкуватися з місцевими сепаратистками, які впевнені, що Моторолу знищили спецслужби України, і в "ДНР" будуть мститися і знову сильно стріляти", - ділиться жінка. Пенсіонерка зізнається, що найбільше зараз в Донецьку бояться не скільки відновлення війни, скільки так званого "полювання на відьом" і пошуку незадоволених серед мирного населення.
Жінка розповідає, що з моменту вбивства бойовика, все частіше по сепаратистських каналах стали звучати заклики в стилі: "очистимо місто від "бандерівщини", "виженемо диверсантів-хунти" і так далі. Після страхітливих висловлювань ватажка "ДНР" про те, що буде кровна помста за ліквідацію ватажка банди "Спарта", зокрема, що офіцерам, підполковникам і їх сім'ям, агентам треба тепер боятися, оскільки всі вони оголошені поза законом, страхів тільки додалося.
"Мій чоловік пішов у відставку в званні підполковника ЗСУ в 2014 році. Смог переконати медкомісію, що його здоров'я, що похитнулося, для армії не годиться. Насправді - не хотів воювати. Він знає, в Донецьк йому повертатися не можна. Живе в Дніпропетровській області, фермерствує", - розповіла ще одна донеччанка.
Жінка з двома дітьми живе в Донецьку, один син вчиться в школі, інший - в університеті. Вона не вважає за потрібне виїжджати, каже, що нехай з її рідного міста, в яке вона вросла корінням і серцем, забираються окупанти і найманці. "Чому я повинна їхати і боятися?" - запитує дружина екс-військового і в той же час говорить, що сильно боїться можливих наслідків вбивства одіозного терориста. До неї додому вже приходив дільничний, перевіряв, хто живе в квартирі, дивився документи переписав анкетні дані.
"Думаю, що дали наказ на перевірку сімей військових", - впевнена донеччанка. Таких сімей на тимчасово непідконтрольних Україні територіях - тисячі, не всі змогли і встигли вивезти з окупованих міст своїх рідних. І залишається лише припускати, як саме їх торкнеться вбивство бойовика-нелюда Мотороли.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...