Одного окупанта вбили, а трьох зрадників захопили у полон: Українська ДРГ ліквідувала спостережний пункт ворога

​Диверсійно-розвідувальна група батальйону "Донбас" пробралася у тил окупантів, щоб виявити позиції ворога, котрий веде обстріли селищ поблизу Горлівки, підконтрольних ООС.

У ніч на 21 травня, бійці батальйону "Донбас" відправилися в рейд по тилах окупаційних військ з метою виявлення вогневих точок противника, і натрапила на спостережний пункт ворога. Результат - троє бойовиків захоплено в полон, один знищений на місці. Втрат серед наших воїнів немає, з радістю зазначають Патріоти України.

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"Командир 46-го окремого штурмового батальйону В'ячеслав "Філін" Власенко розповів у себе в Facebook про рейд більш докладно:

"Вночи на 21-ше травня, силами розвідувально-диверсійної групи батальйону "Донбас-Україна", було здісненно вихід на вогневі позиції противника в районі н.п. Гольмівский.
В ході проведення бойової операції, рішучими діями бійців на чолі із заступником командира батальону, одного терориста було знищено (уроженця м. Бєлгород, РФ) та ще трьох бойовиків із зброєю захоплено у полон (уроженці міст Єнакієво та Горлівки).
Розвідгрупа успішно і без втрат повернулась до розташування свого підрозділу.
Захоплені бойовики російських терористичних військ після дачи показать, передані співробітникам Служби безпеки України.
Слава Україні!"

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при