Одного окупанта вбили, а трьох зрадників захопили у полон: Українська ДРГ ліквідувала спостережний пункт ворога

​Диверсійно-розвідувальна група батальйону "Донбас" пробралася у тил окупантів, щоб виявити позиції ворога, котрий веде обстріли селищ поблизу Горлівки, підконтрольних ООС.

У ніч на 21 травня, бійці батальйону "Донбас" відправилися в рейд по тилах окупаційних військ з метою виявлення вогневих точок противника, і натрапила на спостережний пункт ворога. Результат - троє бойовиків захоплено в полон, один знищений на місці. Втрат серед наших воїнів немає, з радістю зазначають Патріоти України.

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"Командир 46-го окремого штурмового батальйону В'ячеслав "Філін" Власенко розповів у себе в Facebook про рейд більш докладно:

"Вночи на 21-ше травня, силами розвідувально-диверсійної групи батальйону "Донбас-Україна", було здісненно вихід на вогневі позиції противника в районі н.п. Гольмівский.
В ході проведення бойової операції, рішучими діями бійців на чолі із заступником командира батальону, одного терориста було знищено (уроженця м. Бєлгород, РФ) та ще трьох бойовиків із зброєю захоплено у полон (уроженці міст Єнакієво та Горлівки).
Розвідгрупа успішно і без втрат повернулась до розташування свого підрозділу.
Захоплені бойовики російських терористичних військ після дачи показать, передані співробітникам Служби безпеки України.
Слава Україні!"

Через бездіяльність чиновників Луганщина опинилася на порозі червоної зони карантину

четвер, 15 жовтень 2020, 14:22

З огляду на ці факти,зазначу, що звітуючи про жорсткі карантинні заходи, успішну боротьбу з коронавірусною інфекцією, керівництво Луганської області вводило в оману не лише Міністерство охорони здоров’я, але і політичне керівництво країни. Це призвело до

З архіву ПУ. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

середа, 14 жовтень 2020, 14:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...