Одного окупанта вбили, а трьох зрадників захопили у полон: Українська ДРГ ліквідувала спостережний пункт ворога

​Диверсійно-розвідувальна група батальйону "Донбас" пробралася у тил окупантів, щоб виявити позиції ворога, котрий веде обстріли селищ поблизу Горлівки, підконтрольних ООС.

У ніч на 21 травня, бійці батальйону "Донбас" відправилися в рейд по тилах окупаційних військ з метою виявлення вогневих точок противника, і натрапила на спостережний пункт ворога. Результат - троє бойовиків захоплено в полон, один знищений на місці. Втрат серед наших воїнів немає, з радістю зазначають Патріоти України.

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"

Полонені під Горлівкою найманці з "армії ДНР"Командир 46-го окремого штурмового батальйону В'ячеслав "Філін" Власенко розповів у себе в Facebook про рейд більш докладно:

"Вночи на 21-ше травня, силами розвідувально-диверсійної групи батальйону "Донбас-Україна", було здісненно вихід на вогневі позиції противника в районі н.п. Гольмівский.
В ході проведення бойової операції, рішучими діями бійців на чолі із заступником командира батальону, одного терориста було знищено (уроженця м. Бєлгород, РФ) та ще трьох бойовиків із зброєю захоплено у полон (уроженці міст Єнакієво та Горлівки).
Розвідгрупа успішно і без втрат повернулась до розташування свого підрозділу.
Захоплені бойовики російських терористичних військ після дачи показать, передані співробітникам Служби безпеки України.
Слава Україні!"

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання