Один з чинників вже дозрів: Російський експерт спрогнозував, коли в його країні може бути революція

Додатковий ризик революційних виступів створює поширення соціальних мереж, які легко дозволяють здійснити масову мобілізацію.

Валерій Соловей. Фото: ВВС.

У Російській Федерації у найближчі два роки може статися революція, а один з необхідних для її початку чинників вже практично дозрів. Таку думку висловив російський політичний експерт, завкафедри МДІМВ Валерій Соловей, передають Патріоти України із посиланням на "Федерал Пресс".

"Як мінімум один з факторів звершення революції майже дозрів: люди хочуть жити краще, тобто відновити справедливість щодо себе, і чаша їхнього терпіння все більше наповнюється", - заявив експерт. Однак, за його словами, поки іншої мотивації для революційних виступів у людей не проглядається.

Він підкреслив, що в групою ризику для влади є молодь, яка народилася в РФ, і яка застала тільки благополучні для країни роки. "Зараз вони, як і всі, відчувають на собі кризу, і бажання змін і відновлення справедливості для них цілком може стати мотивом для виступу", - зазначив Соловей.

Він стверджує, що додатковий ризик революційних виступів створює поширення соціальних мереж, які легко дозволяють здійснити масову мобілізацію. У той же час, грає роль і відсутність в Росії лідера, який би міг повести за собою людей.

В цілому, на думку Солов'я, у політичній кризі зароджується "принципово нова політична тенденція". За прогнозом політолога цей період може тривати близько двох років. Чим він закінчиться (революцією або еволюцією) - невідомо.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...