Один з п'яти "загиблих" штабу АТО? У "ЛНР" заявили про захоплення у полон пораненого вояка ЗСУ (фото, відео 16+)

Ворог заявляє, що підібрав нашого вояка з 58-ї бригади на ім'я Роман на полі бою серед трупів своїх людей. Боєць отримав поранення голови та руки. Саме 58-ма бригада тримає позиції біля Кримського, де зазнала напередодні суттєвих втрат.

"Гібриди" так званої Луганської народної республіки заявили, що захопили в полон пораненого українського розвідника. Про це повідомляє одне з видань бойовиків зазначають Патріоти України.

Найманці наче захопили в полон бійця ЗСУ, коли забирали своїх загиблих з поля бою (Кримське?-ред.). Бойовики запевнили, що надали полоненому необхідну медичну допомогу. При цьому користувач з ніком IgorGirkin в Twitter опублікував фотографію жетона бійця.

Нагадаємо, раніше штаб АТО та побратими повідомляли про загибель п'яти українських військових. На щастя, втрати виявились меншими - двоє бійців, котрих вважали загиблими вийшли до своїх.

Зокрема деякі подробиці про страшний бій під Кримським з відбірними силами окупантів і виявлений українцями героїзм розповідав офіцер "Грузинського легіону".

На відео лунає чітка російська говірка "луганських трактористів", що не залишає сумнівів з ким маємо справу. Особливості мовних зворотів характерни для кадрової армії.

Окупанти також показали жетон загиблого бійця ЗСУ Шевченка Сергія, батальйон "Донбас". Подзвонили товаришам та родичам загиблих. Зйомка начебто велась біла селища Сентянівка (колишнє Фрунзе), що розташоване у кілкох кілометрів від Кримського. Окупанти представили полоненого як учасника української ДРГ.

Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

вівторок, 19 березень 2019, 0:14

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...

Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений в небі Житомирщини

понеділок, 18 березень 2019, 20:41

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...