Окупанти на Донбасі запанікували через воронки від "невідомого снаряда" (відео)

Терорист заявив, що виявив кілька осколків незвичних снарядів, в той же час, пред'явити їх як доказ не зміг.

Російський найманець розповів байку про "снаряди НАТО". Фото: скріншот з відео.

Підконтрольні членам НЗФ ЗМІ опублікували сюжет, в якому розповідають про загадкові снаряди ЗСУ. Про це повідомляється у відеоролику, який з'явився в соцмережі, передають Патріоти України.

Так, один з окупантів скаржиться на те, що бійці ЗСУ останнім часом нібито обстрілюють позиції «ДНР» невідомими снарядами, яких найманці раніше не бачили. Так, він заявляє: «Нестандартні, хвостовики незвичайні! Самі осколки легкі, алюмінієві ... Воронки незвичайні, незвичні, але самі осколки знайти дуже важко».

Крім того, член НЗФ додав, що виявив кілька осколків снарядів, в той же час, пред'явити їх як доказ не зміг.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.