Окупанти вже кличуть під прапори "народних республік" скалічених "гібридів": Оголошений спецпризов недобитків

Ряди бойовиків недоукомплектовані, тому під час призову вік та стан здоров’я призовників не враховується.

Окупанти оголосили на Донбасі призов серед бойовиків. Ілюстрація:ZikРосійське окупаційне командування ініціювало проведення з початку червня ц.р. на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей спеціального призову на військову службу фахівців військових спеціальностей з досвідом бойових дій для комплектування вакантних посад у артилерійських, мінометних, інженерних та підрозділах зв’язку. При цьому, не враховується вік та стан здоров’я призовників. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони України у Facebook, передають Патріоти України.

У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ почастішали випадки “дружнього вогню” по своїх військах мінометними підрозділами при стрільбі з позицій, розміщених у глибині передових підрозділів. 27 травня ц.р. мінометники 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК, помилившись у розрахунках стрільби по дальності, нанесли удар по передньому краю свого підрозділу у районі промислової зони н.п.Авдіївка. У результаті втрати вбитими та пораненими склали до десяти військовослужбовців.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.