Окупанти вже кличуть під прапори "народних республік" скалічених "гібридів": Оголошений спецпризов недобитків

Ряди бойовиків недоукомплектовані, тому під час призову вік та стан здоров’я призовників не враховується.

Окупанти оголосили на Донбасі призов серед бойовиків. Ілюстрація:ZikРосійське окупаційне командування ініціювало проведення з початку червня ц.р. на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей спеціального призову на військову службу фахівців військових спеціальностей з досвідом бойових дій для комплектування вакантних посад у артилерійських, мінометних, інженерних та підрозділах зв’язку. При цьому, не враховується вік та стан здоров’я призовників. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони України у Facebook, передають Патріоти України.

У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ почастішали випадки “дружнього вогню” по своїх військах мінометними підрозділами при стрільбі з позицій, розміщених у глибині передових підрозділів. 27 травня ц.р. мінометники 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК, помилившись у розрахунках стрільби по дальності, нанесли удар по передньому краю свого підрозділу у районі промислової зони н.п.Авдіївка. У результаті втрати вбитими та пораненими склали до десяти військовослужбовців.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...