Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України.

Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових умовах, повідомляє ГУ Розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, зазначають Патріоти України.

У нових бронежилетах змінено колір і поліпшено анатомічність форми.

Крім того, в них більше можливостей припасування під себе, додані демпферні вставки для вентиляції, збільшено площу протиуламкового захисту з кевлару.

Від уламків бійця захищає РПС, до якої також додано кевларовий пакет.

Фото: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ/Facebook

Оновлені балістичні шоломи мають систему затягування BOА System для чіткої фіксації і регулювання розмірів.

Вони виготовлені з сучасних матеріалів (кевлар, надвисокомолекулярний поліетилен) і мають максимальний за стандартами НАТО рівень захисту від уламків.

Рівень захисту від куль: ІІІ-А (НАТО), клас 1А (згідно ДСТУ).

Фото: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ/Facebook

У захисних рукавичках з’явилася кевларова підкладка на долоні, а також “сенсорні пальці” для зручної роботи з гаджетами.

Крім того, вони мають кращу анатомічну форму для утримання стрілецької зброї та поліпшені показники проколу, порізу та стирання.

Під час випробувань рукавчики витримали 5 спусків по тренувальному фалу з гвинтокрилу, хоча для подібного не пристосовані.

Також нещодавно завершилися польові військово-дослідні випробування нових зразків літніх трекінгових черевиків, які в подальшому замінять черевики з високими берцями.

У них – нова колодка, пристосована для тривалих піших рейдів із вантажем, а також самоочисна підошва.

Нова геометрія підошви на основі напівсферичних форм значно зменшує навантаження на стопу та м’язи під час пересування. Крім того, черевики виготовлені з тканини, що запобігатиме спітнінню ноги.

Зараз готуються зміни та доопрацювання моделей для покращення виробу та підготовки виробництва першої промислової партії.

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики . 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомаг...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...