Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України.

Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових умовах, повідомляє ГУ Розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, зазначають Патріоти України.

У нових бронежилетах змінено колір і поліпшено анатомічність форми.

Крім того, в них більше можливостей припасування під себе, додані демпферні вставки для вентиляції, збільшено площу протиуламкового захисту з кевлару.

Від уламків бійця захищає РПС, до якої також додано кевларовий пакет.

Фото: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ/Facebook

Оновлені балістичні шоломи мають систему затягування BOА System для чіткої фіксації і регулювання розмірів.

Вони виготовлені з сучасних матеріалів (кевлар, надвисокомолекулярний поліетилен) і мають максимальний за стандартами НАТО рівень захисту від уламків.

Рівень захисту від куль: ІІІ-А (НАТО), клас 1А (згідно ДСТУ).

Фото: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ/Facebook

У захисних рукавичках з’явилася кевларова підкладка на долоні, а також “сенсорні пальці” для зручної роботи з гаджетами.

Крім того, вони мають кращу анатомічну форму для утримання стрілецької зброї та поліпшені показники проколу, порізу та стирання.

Під час випробувань рукавчики витримали 5 спусків по тренувальному фалу з гвинтокрилу, хоча для подібного не пристосовані.

Також нещодавно завершилися польові військово-дослідні випробування нових зразків літніх трекінгових черевиків, які в подальшому замінять черевики з високими берцями.

У них – нова колодка, пристосована для тривалих піших рейдів із вантажем, а також самоочисна підошва.

Нова геометрія підошви на основі напівсферичних форм значно зменшує навантаження на стопу та м’язи під час пересування. Крім того, черевики виготовлені з тканини, що запобігатиме спітнінню ноги.

Зараз готуються зміни та доопрацювання моделей для покращення виробу та підготовки виробництва першої промислової партії.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...