Озвучені в серпні 2017 року в публікації американської The New York Times припущення про нібито можливу передачу "Південмашем" ракетних технологій в КНДР стали предметом ініційованого Україною розгляду спеціального засідання Ради Безпеки ООН. Про це пише Інтерфакс, передають Патріоти України.
У ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (ПМЗ, Дніпро) підкреслюють, що звіт ООН з санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у двигунах північнокорейських МБР компонентів українського виробництва і розцінюють заяви російських офіційних осіб з цього приводу як чергову інформаційну маніпуляцію.
"Згадуваний російськими офіційними особами звіт ООН з санкцій щодо КНДР не містить підтверджень про наявність у ракетних двигунах північнокорейських МБР елементів українського виробництва: в звіті говориться про можливість наявності в північнокорейських ракетах окремих елементів радянського ракетного двигуна РД-250. Подібні заяви є нічим іншим, як чергова інформаційна маніпуляція, яка має за мету прив'язати Україну до ракетної програми КНДР", - зазначив в коментарі агентству в середу представник менеджменту "Південмашу".
"Разом з тим, при аналізі даного звіту ООН російські офіційні особи ігнорують думку розвідки США про можливу наявність у КНДР власного виробництва ракетних двигунів", - зауважив співрозмовник агентства.
У зв'язку з цим він також нагадав, що озвучені в серпні 2017 року в публікації американської The New York Times припущення про нібито можливу передачу українським підприємством ракетних технологій в КНДР стали предметом ініційованого Україною розгляду спеціального засідання Ради Безпеки ООН. "Будь-яких підтверджень, озвучених в публікації NYT припущень, на спеціальному засіданні РБ ООН представлено не було", - підкреслив представник заводу.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...