"Ошибочка вышла": Працівник прокуратури на Донеччині пред'явив на блокпосту ЗСУ посвідчення бойовика "ДНР"

Злякавшись власної помилки, прокурор відразу пред'явив ще один паспорт громадянина України на інше прізвище.

Блокпост на Донеччині. Фото: reporter.dn.ua.

На КВПП «Новотроїцьке» сьогодні затримали прокурора Донецької обласної прокуратури, який під час паспортного контролю надав паспорт розшукуваного бойовика «ДНР» на прізвисько «Кабан». Керівник Нацполіції Донеччини В'ячеслав Аброськін написав про інцидент в "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Працівник прокуратури 1977 року народження пред'явив паспорт громадянина України. Під час огляду співробітники поліції перевірили відомості в розшуковій базі, яка і вказала, що це розшукований бойовик так званої «ДНР» на прізвисько «Кабан». Крім того цей же громадянин, злякавшись, відразу пред'явив інший паспорт громадянина України зокрема на інше прізвище, та представився співробітником обласної прокуратури.

Як відразу ж виявилося він насправді є працівником правоохоронного органу. Варто відзначити, що він пояснив наявність другого паспорту в досить оригінальний спосіб. Так працівник прокуратури відзначив, що паспорт на ім'я бойовика йому необхідний для безпроблемного перетинання блокпостів терористичної «ДНР». За даним фактом правоохоронними органами внесено відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.