Оскаженілі окупанти розгорнули терор проти цивільного населення - шукають партизанів: "на підвал" кинули 10 макіївчан

Російські бойовики продовжують полювати на "українських диверсантів", які їм ввижаються на кожному кроці.

Бойовики "ДНР" у Макіївці. Фото: uapress.info.

В окупованій Макіївці розпочали полювання на членів уявних українських ДРГ. Вже 10 місцевих жителів заарештували. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука та його сторінку у соцмережі.

Він повідомляє, що у Макіївці "МДБ "ДНР" розпочало масштабну операцію з пошуку та знешкодження "замаскованих диверсійних груп" українських військ. "На сьогодні за підозрою в участі в міфічних ДРГ заарештовано до 10 місцевих жителів", - пише він. Крім того, повідомляється, що за наказом штабу "1-го АК "ДНР", перекидання особового складу, техніки і озброєнь в район Горлівки та Ясинуватої, що йде через район Макіївки, має здійснюватися тільки в обхід даного населеного пункту.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...