ДП «Харківський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вже виготовив понад сотню модернізованих Т-64 БВ зразка 2017 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Концерну.
Т-64 БВ є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України. Під час його модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту.
За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року, з минулого року серійно постачається до Збройних Сил України.
До того ж, саме цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge та був продемонстрований під час параду з нагоди Дня Незалежності України у 2018 році.
Під час модернізації у бойову машину інтегрується сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їх інтеграції у системи бойової машини.
Завдяки високоякісним комплектуючим вони мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад в інфрачервоному діапазоні.
Водночас, у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор виробництва ТОВ «Тримен-Україна», який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов. Так дальність виявлення цілей була збільшена до 5000 метрів (проти 800 метрів у старому прицілі), а дальність розпізнавання до 4000 м (було 400).
Т-64 БВ зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства «Орізон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Саме такі системи на всі нові бойові машини, які випускають підприємства Концерну.
Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцеперебування кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.
Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.
Таким чином, модернізація Т-64 до зразка 2017 року дозволяє значно розширювати його бойові машини, а час, який необхідний для інтеграції нового оснащення, дозволяє проводити її під час звичайного поточного ремонту.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...