Отримала спадщину: Поліцейська начальниця у Дніпрі придбала автомобіль вартістю у вісім річних зарплат

Річна зарплатня поліцейської за 2016 рік склала 103 тис. грн.
Ірина Твердоступ. Фото: соцмережі.

Начальниця відділу Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України придбала авто 2017 року випуску. Відповідні відомості вона розмістила у е-декларації, передають Патріоти України.

Твердоступ Ірина у жовтні 2017 року придбала новий автомобіль Тойота RAV4 HYBRID вартістю 888 тис. гривень. Також вона має авто Хюндай Елантра 2007 року випуску, квартиру у Дніпрі площею понад 50 кв. м. і два гаражі.

Річна зарплатня поліцейської за 2016 рік склала 103 тис. грн. Минулого року вона отримала спадщину у розмірі 650 тис. грн, готівкою зберігала 760 тис. грн.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...