Оце так: П’яні кияни побили бійця спецпідрозділу “Сармат” через прохання не пускати салюти

Учасники весілля побили військового та небайдужого громадянина, який за нього заступився.

Феєрверки - не краща розвага під час війни. Фото: соцмережі.

У Києві п’яні гості з весілля жорстоко побили бійця спецпідрозділу “Сармат”. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на публікацію користувача Facebook Тараса Корніюка.

“Вчора ввечері став свідком та учасником неприємного інциденту у студмістечку КНУ ім. Тараса Шевченка. У кафе “Мрія” хтось відзначав весілля. І згодом вони почали запускати феєрверки. Після кількох залпів до ракетниці підбіг чоловік у камуфляжі і відштовхнув її. Декілька залпів полетіло в сторону п’яного бидла з весілля, яке кинулось бити військовослужбовця. Били мінімум 10 чоловік.

Я кинувся, щоб їх зупинити, але й мене теж побили 5 чоловіків, хоча я лише їх стримував та вмовляв не бити військовослужбовця (можливо, він був і на фронті). Якщо в країні АТО, то чому навіть в столиці не можуть заборонити феєрверки? Спочатку слухають маячню Авакова про небезпеку масових заходів, а потім влаштовують залпи у густонаселених районах” – пише свідок.

Фортеця за пару годин: Львівська фірма створює унікальні комплекси швидкого зведення укріплень для сил АТО (відео)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 0:32

Мобільна конструкція "Гарда" призначена для швидкого зведення фортифікаційної споруди для укриття особового складу, спостереження та ведення вогню. Львівська виробничо-комерційна фірма продемонструвала захисні споруди для швидкого зведення укріплень та...

Скоро Хелловін: Скільки коштує "побути" Саакашвілі (фото)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 0:28

Латексну маску екс-президента Грузії на просторах інтернету можна придбати за 125-180 грн. Популярність колишнього грузинського президента і екс-голови Одеської області Міхеїла Саакашвілі досягла небачених масштабів. Як стало відомо, українські спритни...