"Патриотический угар": У Луганську дітям подарували погруддя в "коньячних коробках" (фото)

Школярі отримали бюст бійця, який керував операцією з розгортання Прапора Перемоги над Рейхстагом - лейтенанта Олексія Береста.

"Свято" у окупованому Луганську. Фото: ЛИЦ.

В окупованому Луганську 20 квітня відбулося урочисте вручення учням школи №5 бюстів "великих людей Росії". Фотографії розмістив один із сепаратистських сайтів ЛИЦ, передають Патріоти України.

Школярам дістався бюст бійця, який керував операцією з розгортання Прапора Перемоги над Рейхстагом - лейтенанта Олексія Береста. Крім того, перед дітьми традиційно виступили пропутінські байкери "Нічні вовки".

Місцеві жителі із сарказмом прокоментували дійство. "Продовжуємо патріотичний чад. Пі*дець, звичайно, особливо фон убитої школи і бюсти в коробках з-під коньяку", - написав луганчанин. Зазначимо, що на оригінальну упаковку для подарунка грошей у пропагандистів усе ж вистачило.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...