"Патриотический угар": У Луганську дітям подарували погруддя в "коньячних коробках" (фото)

Школярі отримали бюст бійця, який керував операцією з розгортання Прапора Перемоги над Рейхстагом - лейтенанта Олексія Береста.

"Свято" у окупованому Луганську. Фото: ЛИЦ.

В окупованому Луганську 20 квітня відбулося урочисте вручення учням школи №5 бюстів "великих людей Росії". Фотографії розмістив один із сепаратистських сайтів ЛИЦ, передають Патріоти України.

Школярам дістався бюст бійця, який керував операцією з розгортання Прапора Перемоги над Рейхстагом - лейтенанта Олексія Береста. Крім того, перед дітьми традиційно виступили пропутінські байкери "Нічні вовки".

Місцеві жителі із сарказмом прокоментували дійство. "Продовжуємо патріотичний чад. Пі*дець, звичайно, особливо фон убитої школи і бюсти в коробках з-під коньяку", - написав луганчанин. Зазначимо, що на оригінальну упаковку для подарунка грошей у пропагандистів усе ж вистачило.

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія