​Переїхав два рази: на Вінниччині п'яний батюшка вбив ветерана АТО і втік з місця злочину

Учасник АТО на Донбасі Олександр Старусев з позивним "Сом" загинув в місті Ладижин Вінницької області.

Олександр Старусев. Пройшов АТО, загинув на порозі рідної домівки

Про обставини трагедії розповів боєць батальйону "Айдар" Віталій Коруна на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

За свідченням, військовий був збитий автомобілем біля свого будинку в місті Ладижин Вінницької області.

"Злочинець, який збив його, з місця пригоди зник. Очевидці розповідають, що, тікаючи, він ще раз переїхав вже лежачого Сома. Номери машини запам'ятали люди, через два дні втікача знайшли, ним виявився місцевий поп московського патріархату. Його "взяли" і відвезли до Вінниці, машина на штрафмайданчику ", - написав чоловік.

За словами Коруна, учасники АТО з Ладижину тримають цю справу на контролі, щоб не вийшло «дива» «божого» стараннями грішного батюшки.

"Тому що вже є спроби з боку прокуратури цього попа відмазати від в'язниці. Земля пухом тобі, Саша", - сказано в повідомленні.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез