​Переїхав два рази: на Вінниччині п'яний батюшка вбив ветерана АТО і втік з місця злочину

Учасник АТО на Донбасі Олександр Старусев з позивним "Сом" загинув в місті Ладижин Вінницької області.

Олександр Старусев. Пройшов АТО, загинув на порозі рідної домівки

Про обставини трагедії розповів боєць батальйону "Айдар" Віталій Коруна на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

За свідченням, військовий був збитий автомобілем біля свого будинку в місті Ладижин Вінницької області.

"Злочинець, який збив його, з місця пригоди зник. Очевидці розповідають, що, тікаючи, він ще раз переїхав вже лежачого Сома. Номери машини запам'ятали люди, через два дні втікача знайшли, ним виявився місцевий поп московського патріархату. Його "взяли" і відвезли до Вінниці, машина на штрафмайданчику ", - написав чоловік.

За словами Коруна, учасники АТО з Ладижину тримають цю справу на контролі, щоб не вийшло «дива» «божого» стараннями грішного батюшки.

"Тому що вже є спроби з боку прокуратури цього попа відмазати від в'язниці. Земля пухом тобі, Саша", - сказано в повідомленні.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...