"Перевершує навіть "Точку-У": КБ "Луч" успішно випробувало новий ракетний комплекс (відео)

Ракета може нести різні бойові частини, а її система управління передбачає корекцію польоту за рахунок імпульсних двигунів.

Випробування ракетного комплексу "Вільха". Фото: скріншот з відео.

Київське конструкторське бюро Луч успішно випробувало новий український ракетний комплекс Вільха, який може нести різні бойові частини на коригувати траєкторію польоту. Про це повідомляє прес-служба КБ Луч, передають Патріоти України.

– Черговий вдалий етап випробувань ракетного комплексу Вільха. Всі складові для виробництва Вільхи — вітчизняні, включно з новою системою управління, новим ракетним паливом та новою бойовою частиною, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ракета може нести різні бойові частини, а її система управління передбачає корекцію польоту за рахунок імпульсних двигунів. Крім того, Вільха перевершує навіть ракетний комплекс Точка-У, який здатен вразити ціль на відстані 120 кілометрів.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.