"Перевершує навіть "Точку-У": КБ "Луч" успішно випробувало новий ракетний комплекс (відео)

Ракета може нести різні бойові частини, а її система управління передбачає корекцію польоту за рахунок імпульсних двигунів.

Випробування ракетного комплексу "Вільха". Фото: скріншот з відео.

Київське конструкторське бюро Луч успішно випробувало новий український ракетний комплекс Вільха, який може нести різні бойові частини на коригувати траєкторію польоту. Про це повідомляє прес-служба КБ Луч, передають Патріоти України.

– Черговий вдалий етап випробувань ракетного комплексу Вільха. Всі складові для виробництва Вільхи — вітчизняні, включно з новою системою управління, новим ракетним паливом та новою бойовою частиною, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ракета може нести різні бойові частини, а її система управління передбачає корекцію польоту за рахунок імпульсних двигунів. Крім того, Вільха перевершує навіть ракетний комплекс Точка-У, який здатен вразити ціль на відстані 120 кілометрів.

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...

Слідом за Нотр-Дамом Францію сколихнула пожежа у Версалі (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 20:20

Поліція оточила район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечної зони. У вівторок, 23 квітня, в Версалі сталася сильна пожежа, передають Патріоти України. . Міський комісаріат поліції повідомив, що над Rue du Parc піднімається висок...