"Перший пішов": ГПУ оголосила чиновнику про підозру в брехні у декларації

Підозру оголошено посадовцю управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Першим бути "пощастило" чиновнику ДФС. Фото: Народний Контроль.

Генеральною прокуратурою вперше в Україні чиновнику повідомлено про підозру у вказівці недостовірної інформації в електронній декларації. Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передають Патріоти України.

Зазначається, що підозру оголошено по ст. 366-1 КК України посадовцю управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби. "16 грудня 2016 року вперше в Україні повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації)", -йдеться в повідомленні.

За даними ГПУ, чиновник ДФС, достовірно знаючи про те, що в термін до 1 листопада зобов'язаний був подати електронну декларацію за 2015 рік, а також декларацію у зв'язку з припиненням діяльності, навмисно їх не подав. Правоохоронці нагадали, що 8 вересня 2016 року цьому чиновнику було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину за ч. 3 ст. 368 КК України. Він підозрюється у вимаганні та отриманні хабара в розмірі $ 10 тис за повернення вилучених речей, документів і заарештованих паливно-мастильних матеріалів у кримінальній справі.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою