Під Донецьком вбили бойовика, про якого під час інавгурації говорив Порошенко (фото)

Бойовик займався бізнесом в окупованому Росією Криму, проте у 2017 року повернувся воювати проти України.
Сергій Здрилюк. Фото: соцмережі.

В районі селища Спартак Донецької області було знищено бойовика «ДНР» Сергія Здрилюка, також відомого за прізвиськом Абвер. Про це повідомляють в соцмережах так звані товариші по зброї терориста Абвера. При цьому причини смерті поки невідомі, передають Патріоти України із посиланням на Сегодня.

Поки цю інформацію ватажки «ДНР» не підтверджують. Є інформація, що терорист Здрилюк займався бізнесом в окупованому Росією Криму, проте у 2017 року повернувся воювати проти України.

Що цікаво, про Абвера у своїй інавгураційній промові 7 червня 2014 року згадував Петро Порошенко. Зокрема, він звернувся до жителів сходу російською мовою та пообіцяв створити коридор для російських найманців, які хочуть повернутися додому і, природно, мирний діалог. При цьому президент підкреслив, що з терористами як Стрілок, Біс, Абвер і «іншою нечистю», - переговори неможливі.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...