Під Маріуполем командири російських найманців десятками продають віджаті садиби

Окупанти незаконно оформляють документи на привласнення будинків громадян, які покинули свої домівки з початком російської воєнної агресії.

Окупанти продають дачі та будинки мирних жителів. Ілюстрація: соцмережі.

Зростають протестні настрої серед мешканців населених пунктів, в яких розташовуються гарнізони російських окупаційних військ. Про це інформує Головне управління розвідки МО України, передають Патріоти України.

Повідомляється, що командири з'єднань і частин 1, 2 АК, користуючись владою начальників гарнізонів, незаконно оформляють документи на привласнення будинків громадян, які покинули свої домівки з початком російської воєнної агресії.

"Командуванням "9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК, під виглядом мобілізації ресурсів, було захоплено і в подальшому перепродано більше десятка дачних будівель, розташованих поблизу морського узбережжя", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, що раніше вже повідомлялося, що бойовики захоплюють помешкання, з яких господарі виїхали на час бойових дій.

Наддержавне, або "Просто денег нет": У Росії перестали працювати всі метеосупутники

четвер, 21 лютий 2019, 23:40

У Росгідрометі заявили, нібито зараз вивчають досвід Японії, щоб потім ним скористатися. У Росгідромету зараз немає супутникової складової: угруповання вітчизняних метеорологічних супутників просто «померло». Про це повідомив у четвер журналістам глава...

Тримати небо на замку: "Тор" та "Куб" повертаються до бойового складу ЗСУ, - Муженко

четвер, 21 лютий 2019, 20:09

Модернізовані системи значно підсилять комплекс протиповітряної і протиракетної оборони сухопутних військ на рівні дивізійної ланки. Головнокомандувач Збройними Силами України – Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко розказав,...