Під Петербургом на військовому полігоні прогримів потужний вибух, є постраждалі

Імовірно, інцидент стався в результаті утилізації боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Ілюстрація:УНН

У середу, 6 червня, на військовому полігоні в Ленінградській області Російської Федерації прогримів потужний вибух, у результаті чого постраждали двоє військовослужбовців. Про це повідомляє РБК, зазначають Патріоти України.

Так, на полігоні вибухнув боєприпас. "У результаті детонації невстановленого боєприпасу, що перебував у грунті, отримали поранення нижніх кінцівок двоє військовослужбовців однієї з військових частин округу", - заявили в прес-службі Західного військового округу.

Відзначається, що постраждалим була надана необхідна допомога, їх госпіталізували. Загрози життю немає. За даними ТАСС, на полігоні утилізували боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.

За даними джерела агентства, вибух стався на полігоні Тугани. Місцеві ЗМІ повідомили не про двох, а трьох постраждалих.

Тугани — полігон, розташований у незаселеній місцевості у Кінгісеппському районі Ленінградської області. Він знаходиться приблизно в 120 км від міста Кінгісеппа. Також, за даними відкритих джерел, на ньому проводили підготовку льотного складу частин військово-повітряних сил.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...