Під виглядом навчань: Російські танки вдерлися у Молдову

Метою навчань якраз і було вторгнення в Україну та Молдову з Придністров'я.

Придністров'я. Фото: odnarodyna.org.

Російські військові у серпні проводили маневри в невизнаному Придністров'ї, де відпрацьовували відсіч українським та молдовським силам, й вдерлися на територію Молдови. Про це повідомляє Deutsche Welle, передають Патріоти України.

Танки РФ форсували Дністер й перешли на правий берег річки, щоб імітувати напад умовного противника. Це фактично означало, що російські війська незаконно й без попередження перетнули кордон Молдови. Після цього випадку викликали військового аташе Росії, який мав дати пояснення. Але той заявив міністру оборони Молдови Анатолу Шалару, що нього інший порядок денний й ця зустріч не входить в його плани.

Колишній посол Молдови в США Ігорь Мунтяну наголосив, що МЗС має негайно призупинити візи всіх російських військових, які брали участь в незаконних маневрах. Військового аташе, за його словами, слід оголосити персоною нон грата й вигнати з Молдови протягом 24 годин. Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін накопичив велику кількість військових підрозділів й готовий їх використати, незважаючи на жодні санкції.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.