"Поблизу Маріуполя ніякі бойові дії не ведуться": Звернення Маріупольської міськради до журналістів обурило мережу

У міськраді чомусь забули згадати, що після звільнення міста були обстріли Сартани і МКР "Східний".
Наслідки обстрілу МКР "Східний". Фото: Корреспондент.net.

У міській раді Маріуполя закликали журналістів поменше писати про війну, запевнивши, що поблизу міста бойові дії не ведуться. Текст листа від управління з питань преси та інформації Маріупольської міськради оприлюднила на своїй сторінці в Facebook журналіст Альбіна Львутіна, передають Патріоти України.

Подібні тексти, як йдеться у листі, відлякують інвесторів і внутрішніх туристів. У міськраді нагадали, що лінія зіткнення знаходиться за 20 км від міста, а сам Маріуполь був звільнений у 2014 році. "Поблизу Маріуполя, на щастя, ніякі бойові дії не ведуться", - йдеться у зверненні.

"Міська рада всіма силами намагається донести інвесторам з усього світу, що Маріуполь - мирне місто, яке має певні вектори розвитку і прагне стати вітриною Українського оновленого Донбасу. При цьому, коли в новинах вживається словосполучення "маріупольський напрямок" або "біля Маріуполя", це відлякує не тільки інвесторів, але і внутрішніх туристів, які подорожують по Україні. Щоб уникнути провокаційного і панічного настрою серед населення, закликаємо більш коректно вказувати в назві та самому матеріалі територіальні відомості", - наголосили у міськраді.

За даними місцевих видань, у міськраді забули вказати, що після звільнення міста були обстріли Сартани і МКР "Східний", які є частиною Маріуполя.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...