Побув дома чотири дні - подивитися на синочка: В мережі розповіли зворушливу історію бійця АТО

Кожен ранок юного захисника починається з обстрілу снайперами, потім летять міни.
Бійці АТО їдуть додому. Фото: focus.ua.

Блогер Даніель Вачовські розповів зворушливу історію про молодого українського військового, який бере участь у війні на Донбасі. Про це Вачовські написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Автор зазначив, що його сусідом в поїзді виявився 22-річний український військовий на ім'я Денис. "Він побув удома всього чотири дні - дружина народила сина. Два роки в АТО. Двадцять два роки від роду. Був кухар, тепер сержант. Контракт закінчився в лютому, але додому не відпускають, немає заміни. Кожен ранок починається з обстрілу снайперами, потім летять міни. Вдень спокійно, але все одно небезпечно", - йдеться в повідомленні.

Блогер також зазначив, що після зупинки поїзда в Дніпрі військовий попрямував далі на Донбас. "Я повернуся додому, він - якщо буде удача. Один з наших хлопців. Один з тисяч", - написав Вачовські.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...