"Почем опиум для народа": Стало відомо скільки "міністерство правди" "ДНР" витрачає на зарплатню своїм пропагандистам (інфографіка)

Активісти підсумували місячні оклади всіх співробітників "міністерства" і з'ясували, що виходить 1 млн 700 тисяч рублів - така сума витрачається щомісяця на оплату тих, чий єдиний обов'язок полягає в "зомбуванні і промиванні мізків".

Ілюстрація:https://psb-news.org/Центр "Миротворець", який займається розповсюдженням об'єктивної інформації про Східний Донбас, опублікував відомість "міністерства правди ДНР", в якій вказані головні брехуни "республіки" і їхні гонорари за брехню. Про це повідомляється на сайті "миротворця", передають Патріоти України.

Цитата:

"В самом деле, какую плату получают те, кто разгоняет нужные публикации и комментарии по социальным сетям, пасет ботов и троллей, каждый день анализирует настроения посетителей популярных пабликов и телевизионной аудитории, пишет заказные статьи и выдает разрешения на рекламные борды? Теперь мы знаем ответ на этот вопрос", - пише автор матеріалу.

Волонтери розкрили пошту "міністра інформації ДНР" Олени Нікітіної і в одному з листів за 22 грудня 2015 року знайшли відомість виплати зарплати і премій за той місяць по всьому "відомству".

"Мы очень хотим, чтобы с этими цифрами ознакомились и медсестра из Горловки, которая кормит семью регулярными поездками за украинской пенсией, и учительница из Краснодона, выживающая только за счет собственного огорода, и многие другие", - коментують відомість в повідомленні.

Активісти підсумували місячні оклади всіх співробітників "міністерства" і з'ясували, що виходить 1 млн 700 тисяч рублів - така сума витрачається щомісяця на оплату тих, чий єдиний обов'язок полягає в "зомбуванні і промиванні мізків".

"Вот как выглядит начало ведомости. Все цифры зарплат и премий приведены в российских рублях", - йдеться в повідомленні.

Повністю зарплатну відомість "міністерства правди" можна переглянути за посиланням на Google Docs.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма