"Почем опиум для народа": Стало відомо скільки "міністерство правди" "ДНР" витрачає на зарплатню своїм пропагандистам (інфографіка)

Активісти підсумували місячні оклади всіх співробітників "міністерства" і з'ясували, що виходить 1 млн 700 тисяч рублів - така сума витрачається щомісяця на оплату тих, чий єдиний обов'язок полягає в "зомбуванні і промиванні мізків".

Ілюстрація:https://psb-news.org/Центр "Миротворець", який займається розповсюдженням об'єктивної інформації про Східний Донбас, опублікував відомість "міністерства правди ДНР", в якій вказані головні брехуни "республіки" і їхні гонорари за брехню. Про це повідомляється на сайті "миротворця", передають Патріоти України.

Цитата:

"В самом деле, какую плату получают те, кто разгоняет нужные публикации и комментарии по социальным сетям, пасет ботов и троллей, каждый день анализирует настроения посетителей популярных пабликов и телевизионной аудитории, пишет заказные статьи и выдает разрешения на рекламные борды? Теперь мы знаем ответ на этот вопрос", - пише автор матеріалу.

Волонтери розкрили пошту "міністра інформації ДНР" Олени Нікітіної і в одному з листів за 22 грудня 2015 року знайшли відомість виплати зарплати і премій за той місяць по всьому "відомству".

"Мы очень хотим, чтобы с этими цифрами ознакомились и медсестра из Горловки, которая кормит семью регулярными поездками за украинской пенсией, и учительница из Краснодона, выживающая только за счет собственного огорода, и многие другие", - коментують відомість в повідомленні.

Активісти підсумували місячні оклади всіх співробітників "міністерства" і з'ясували, що виходить 1 млн 700 тисяч рублів - така сума витрачається щомісяця на оплату тих, чий єдиний обов'язок полягає в "зомбуванні і промиванні мізків".

"Вот как выглядит начало ведомости. Все цифры зарплат и премий приведены в российских рублях", - йдеться в повідомленні.

Повністю зарплатну відомість "міністерства правди" можна переглянути за посиланням на Google Docs.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою