Почерк той самий: Правоохоронці розповіли, хто міг підірвати авто чеченського добровольця

За вбивством стоять ті ж люди, що і за терактами, в яких загинули Павло Шеремет, Максим Шаповал і Олександр Хараберюш.

На місці вибуху у Києві. Фото: УНІАН.

За даними джерел "Без Табу" в силових органах, почерк злочину, вчиненого ввечері в п'ятницю, 8 вересня, в центрі Києва, схожий з аналогічними злочинами, що сталися в столиці і в Маріуполі. Новину передають Патріоти України.

Вибух в центрі Києва був спровокований закладеною під авто бомбою. Пристрій привели в дію дистанційно. - Пристрій заклали під авто. Характер пошкоджень машини, а також тіла загиблого, говорить про те, що за вбивством стоять ті ж люди, що і за терактами, в яких загинули Павло Шеремет, Максим Шаповал і Олександр Хараберюш, - зазначив співрозмовник журналістів.

Як відомо, сьогодні в результаті вибуху біля Бессарабки загинув доброволець і громадянин Грузії Тимур Махаурі, який воював у складі чеченського батальйону. За фактом вибуху правоохоронці відкрили кримінальну справу за частиною другою статті 115 КК України - "Умисне вбивство, вчинене суспільно небезпечним способом".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою