Почерк той самий: Правоохоронці розповіли, хто міг підірвати авто чеченського добровольця

За вбивством стоять ті ж люди, що і за терактами, в яких загинули Павло Шеремет, Максим Шаповал і Олександр Хараберюш.

На місці вибуху у Києві. Фото: УНІАН.

За даними джерел "Без Табу" в силових органах, почерк злочину, вчиненого ввечері в п'ятницю, 8 вересня, в центрі Києва, схожий з аналогічними злочинами, що сталися в столиці і в Маріуполі. Новину передають Патріоти України.

Вибух в центрі Києва був спровокований закладеною під авто бомбою. Пристрій привели в дію дистанційно. - Пристрій заклали під авто. Характер пошкоджень машини, а також тіла загиблого, говорить про те, що за вбивством стоять ті ж люди, що і за терактами, в яких загинули Павло Шеремет, Максим Шаповал і Олександр Хараберюш, - зазначив співрозмовник журналістів.

Як відомо, сьогодні в результаті вибуху біля Бессарабки загинув доброволець і громадянин Грузії Тимур Махаурі, який воював у складі чеченського батальйону. За фактом вибуху правоохоронці відкрили кримінальну справу за частиною другою статті 115 КК України - "Умисне вбивство, вчинене суспільно небезпечним способом".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...