Вживання м'яса перетвориться на дороге задоволення, як і куріння або алкоголь. Все тому, що його виробництво завдає величезної шкоди навколишньому середовищу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Продовольча і сільськогосподарська організація ООН повідомляє, що 14,5% всіх викидів парникових газів - це вина виробників м'ясної продукції.
Згідно з прогнозами, до 2050 року доходи громадян Китаю і Індії значно зростуть, споживання м'яса підніметься на 73%. Паризьку хартію по клімату буде потрібно переглянути: її учасникам доведеться обмежити виробників м'яса.
Крім того, м'ясо негативно позначається на здоров'ї людини, особливо червоне і перероблене. Його вживання підвищує ризик виникнення раку і серцево-судинних захворювань.
На цьому тлі група Farm Animal Investment Risk & Return (FAIRR) недавно заявила, що держави повинні обкласти м'ясо податками, як це відбувається з алкоголем і сигаретами. Все для того, щоб обмежити його споживання.
FAIRR вже намагається знайти здорову альтернативу м'ясу. Вони попросили своїх постачальників, найбільших світових виробників продуктів, урізноманітнити асортимент і запропонувати споживачам інші джерела білка.
До сих пір багато країн закривали очі на цю проблему. Все через побоювання з приводу продовольчої безпеки і реакції з боку громадськості.
Але зараз стає зрозуміло, що прийняти ефективні заходи просто необхідно, адже виробництво м'яса шкодить навколишньому середовищу, а вживання м'яса негативно впливає на здоров'я.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...