"Погрози командирів вже не діють": Бойовик "ДНР" у стані афекту завдав важких тілесних ушкоджень російському офіцеру

Російський кадровий офіцер навіть не підозрював, що погроза застосувати зброю проти підлеглого закінчиться сумно для нього самого.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: 24tv.ua.

У рядах російсько-окупаційних військ почастішали випадки нервових зривів серед офіцерів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook, передають Патріоти України.

За інформацією розвідників, 9 серпня після значних втрат особового складу в результаті повторного використання демаскованих вогневих позицій для обстрілів сил АТО в районі Авдіївки, військовослужбовці окремої артилерійської бригади (Донецьк) 1 армійського корпусу ЗС РФ навмисно підірвали боєприпаси поблизу пункту управління бригади. У результаті чого поранення отримав командир бригади Немогай Олександр Сергійович. Терорист перебуває у важкому стані в Донецькій обласній клінічній лікарні.

"12 серпня ц.р. заступник командира гаубичного артилерійського дивізіону 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ Запольський Олександр Юрійович (18.07.1980 р.н..), перебуваючи у стані сильного нервового збудження, завдав тяжких тілесних ушкоджень начальнику артилерії бригади (кадровому офіцеру ЗС РФ) у відповідь на погрози останнього застосувати зброю для примусу до виконання чергового наказу про обстріл сил АТО і приміщень мирних жителів", - додали в ГУР.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.