"Поховали" живцем: Невідомі влаштували перфоманс під будинком депутатки Київради (відео)

За словами Ольги Балицької, на її адресу і раніше надходили погрози, безпосередньо пов’язані з діяльністю проти незаконної забудови Києва.

Ольга Балицька. Фото: 24tv.ua.

Невідомі влаштували перформанс-«похорон» під будинком київської активістки, депутатки Київради від «Самопомочі» Ольги Балицької, яка активно бореться з незаконними забудовами в місті, передають Патріоти України.

Як повідомило видання LB.ua, близько 10-11 ранку група осіб прибула до будинку Ольги та влаштувала похоронну процесію з її зображеннями й імітацією труни. При цьому самої депутатки на той момент вдома не було.

Я сама при цьому не була присутня, мене не було вдома. Але це бачили мої сусіди, родичі і друзі. Я розцінюю це як спробу перешкодити моїй діяльності, спрямованій на боротьбу з незаконними забудовами. Але такими методами на мене вплинути не вдасться. Влаштовувати таке, коли мене, по суті, ховають на очах у всього будинку, сусідів, близьких – це навіть не методи 90-х, це нижче плінтуса», = сказала депутатка в коментарі виданню.

За її словами, дійство було санкціоноване як громадська акція, його охороняли співробітники поліції. «Коли я близько 12.00 викликала поліцію, мені сказали, що співробітники поліції вже приїжджали на місце. Понад те, у людей, які влаштували подібне, був дозвіл на проведення акції, і співробітники Печерської поліції “охороняли мітингувальників”», — розповіла депутатка.

За словами Балицької, на її адресу і раніше надходили погрози, безпосередньо пов’язані з діяльністю проти незаконної забудови Києва. «Складно сказати, хто саме є організатором цього “похорону”. Як юрист я не хочу нікого голослівно звинувачувати. Але думаю, не просто так почастішали погрози, пов’язані із забудовою Сінного ринку. Я б хотіла передати привіт тому, хто з цим пов’язаний. Спробуйте діяти в законному ключі. Пам’ятайте, я – не одна, нас – багато. Такі методи свідчать про те, що ми йдемо в правильному напрямку. Ви боретеся з однією людиною, а повстануть тисячі», – резюмувала депутатка Київради.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...