Помічник Трампа зробив заяву щодо секретного каналу зв’язку між Росією та США

За словами Макмастера, США мають секретні канали зв’язку з багатьма країнами
Герберт Макмастер. Фото: Рейтерс.

Помічник Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що інформація про спроби встановлення секретного каналу зв'язку між Москвою і Вашингтоном не є приводом для занепокоєння. Про це повідомляє ВВС, передають Патріоти України.

За його словами, США мають секретні канали зв’язку з багатьма країнами. "У нас є канали зв'язку з низкою країн. Загалом вони дозволяють вам спілкуватися у стриманій манері", – додав Макмастер.

Він додав, що якби хтось із адміністрації захотів налагодити зв'язок із Росією, то він би не відчував з цього приводу занепокоєння. Таким чином, помічник Трампа прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що зять і радник президента Джаред Кушнер планував створити захищений канал спілкування із Москвою у грудні 2016 року. Допомагати в цьому мало б посольство Росії у США. Начебто пан Кушнер намагався про це домовитися із російським послом Сергієм Кисляком.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...