"Помощь России не иссякнет": Бойовики у мережі підтвердили участь Кремля у війні на Донбасі (фото)

Байки про "громадянську війну" не спрацьовують.

Безпілотник окупантів на Донбасі. Ілюстрація:UkrMedia

Терористи "Л/ДНР" відкрито написали в соціальних мережах про військову допомогу з боку Російської Федерації. Про це розповів офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц на своїй сторінці в Facebook, оприлюднивши підтвердження, передають Патріоти України.

"Особливості "громадянської" війни в Україні, це коли українські воїни ОСи збили російський безпілотник і в соцмережах бойовики відкрито пишуть про російську допомогу.", - написав офіцер.

Так, терористи написали, що українські військові збили їхній дрон на Донбасі, "але допомога Росії не вичерпається", тому що у них перебувають у розпорядженні "десятки" подібної техніки.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.