"Помощь России не иссякнет": Бойовики у мережі підтвердили участь Кремля у війні на Донбасі (фото)

Байки про "громадянську війну" не спрацьовують.

Безпілотник окупантів на Донбасі. Ілюстрація:UkrMedia

Терористи "Л/ДНР" відкрито написали в соціальних мережах про військову допомогу з боку Російської Федерації. Про це розповів офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц на своїй сторінці в Facebook, оприлюднивши підтвердження, передають Патріоти України.

"Особливості "громадянської" війни в Україні, це коли українські воїни ОСи збили російський безпілотник і в соцмережах бойовики відкрито пишуть про російську допомогу.", - написав офіцер.

Так, терористи написали, що українські військові збили їхній дрон на Донбасі, "але допомога Росії не вичерпається", тому що у них перебувають у розпорядженні "десятки" подібної техніки.

Хіти тижня. Стародавній скарб знайшли у підвалі знесеної будівлі в Києві (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 1:00

У Подільському районі Києва під час археологічних досліджень знайшли старовинний скарб — монети, датовані 1817-1912 роками. Знахідку виявили у підвалі знесеної у 70-х роках будівлі на території заповідника "Стародавній Київ". Як повідомив директор Депа...

У Японії знайшли вражаючий середньовічний скарб (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 0:32

У глечику висотою 70 см зберігалися 260 тисяч мідних монет. У Японії знайшли скарб з сотень тисяч мідних монет, викарбуваних півтисячоліття назад (XV — XVI століть). Його виявили в японському місті Хасуда, повідомляють Патріоти України. Фахівці кажуть,...